Nofus Medlemsprat på Facebook – Nofus

Nofus Medlemsprat på Facebook

Nofus har opprettet egen Facebook-gruppe.

En lukket gruppe på Facebook er opprettet for våre medlemmer.

Den lukkede gruppen på Facebook kan søkes opp. Medlemmene av gruppen vises, men ikke innleggene.

Gruppen heter «Nofus Medlemsprat», og du kan enkelt bli medlem ved å søke den opp på Facebook, gå inn på gruppen og klikke på knappen «Bli medlem». Det blir da sendt oss en forespørsel og vi sjekker forespørselen opp mot medlemsregisteret vårt.

Det vil kun være medlemmer av Nofus som får bli medlem av denne Facebook-gruppen. Denne gruppen skal fungere som en trygg sosial arena hvor medlemmer kan bli kjent med hverandre, stille spørsmål og både få og dele nyttig informasjon.

Det vi ønsker å oppnå med denne Facebook-gruppen er at våre medlemmer ikke skal føle seg alene om sine problemer. Derfor velger du selv om du ønsker å bli medlem av denne gruppen ved å sende oss en forespørsel.

Vi håper nettopp Du ønsker å bli medlen av Facebook-gruppen «Nofus medlemsprat»!